Учим днес, за да успеем утре!
тел: 0631/6-05-41; 6-06-01;
mail: soudblagoev@gmail.com

УЧЕБНИЦИ И ПОМАГАЛА

ОСМИ КЛАС

ОСМИ "А" КЛАС - ПРОФИЛ "ИЗОБРАЗИТЕЛНО ИЗКУСТВО"

ОСМИ "Б" КЛАС - ПРОФИЛ "СОФТУЕРНИ И ХАРДУЕРНИ НАУКИ"

ОСМИ "В" КЛАС - ПРОФИЛ "ПРЕДПРИЕМАЧЕСТВО"














УЧЕБНИЦИ И ПОМАГАЛА

ОСМИ "А" КЛАС - ПРОФИЛ "ИЗОБРАЗИТЕЛНО ИЗКУСТВО"

  1. Български език,А. Петров, "Булвест 2000" ООД, 2017
  2. Литература, Ел .Щерионова,"Регалия-6", 2017
  3. Математика, Т. Витанов, ИК "Анубис" ООД, 2017
  4. Философия, Г. Несторова, "Педагог 6", 2017
  5. Информационни технологии, И. Зангочева, ИК "Анубис" ООД, 2017
  6. Музика, Л. Пейчева, "Просвета-София" АД, 2017
  7. Изобразително изкуство, Б. Дамянов, ИК "Анубис" ООД, 2017



УЧЕБНИЦИ И ПОМАГАЛА

ОСМИ "Б" КЛАС - ПРОФИЛ "СОФТУЕРНИ И ХАРДУЕРНИ НАУКИ"

  1. Български език, А. Петров, "Булвест 2000" ООД, 2017
  2. Литература, Ел. Щерионова, "Регалия-6", 2017
  3. Математика, Т. Витанов, ИК "Анубис" ООД, 2017
  4. Философия, Г. Несторова, "Педагог 6", 2017
  5. Информатика, Г. Момчева, "Булвест 2000" ООД, 2017
  6. Информационни технологии, И. Зангочева, ИК "Анубис" ООД, 2017
  7. Музика, Л. Пейчева, "Просвета-София" АД, 2017
  8. Изобразително изкуство, Б. Дамянов, ИК "Анубис" ООД, 2017



УЧЕБНИЦИ И ПОМАГАЛА

ОСМИ "В" КЛАС - ПРОФИЛ "ПРЕДПРИЕМАЧЕСТВО"

  1. Математика, Т. Витанов, ИК "Анубис", 2017
  2. История и цивилизация - първа част при обучение с инт. изуч. на чужд език за 9 кл., Б. Гаврилов, "Просвета-София" АД
  3. География и икономика - първа част за 9 кл., при обучение с инт. изуч. на чужд език, Ст. Дерменджиева, "Просвета-София" АД, 2017
  4. Биология и здравно образование - първа част за 9 кл при обучение с инт. изуч.на чужд език, М. Шишиньова, ИК "Анубис", 2017
  5. Физика и астрономия - първа част за 9 кл. при обучение с инт. изуч. на чужд език, Ел. Златкова, ИК "Анубис", 2017
  6. Химия и опазване на околната среда първа част за 9 кл при обучение с инт. изуч. на чужд език, Св. Бенева, "Булвест 2000" ООД, 2017
  7. Философия, Г. Несторова, "Педагог 6", 2017
  8. Музика, Л. Пейчева, "Просвета-София" АД, 2017
  9. Изобразително изкуство, Б. Дамянов, ИК "Анубис", 2017
  10. Информационни технологии, И. Зангочева, ИК "Анубис", 2017