Учим днес, за да успеем утре!
тел: 0631/6-05-41; 6-06-01;
mail: soudblagoev@gmail.com

ГРАФИЦИ И РАЗПИСАНИЯ

ГРАФИК
НА КОНСУЛТАЦИИТЕ НА УЧИТЕЛИТЕ В СУ "ДИМИТЪР БЛАГОЕВ"



НАЧАЛЕН ЕТАП

ПРОГИМНАЗИАЛЕН ЕТАП














КОНСУЛТАЦИИ

НАЧАЛЕН ЕТАП

ПРЕПОДАВАТЕЛ ДЕН ЧАС КЛАСНА СТАЯ
ЕЛЗА МИНКОВА
ВТОРНИК
13.40 - 14.15 ЧАСА
104
НЕЛИЯ СТОЙНЕВА
СЯРДА
13.40 - 14.15 ЧАСА
105
САШКА ИЛИЕВА
СРЯДА
13.40 - 14.15 ЧАСА
207
ПЕТЯ ПЕТРОВА
СРЯДА
13.40 - 14.15 ЧАСА
108
ТАНЯ ЦВЕТИНА
СРЯДА
13.40 - 14.15 ЧАСА
107
ЛИЛА ИЛИЕВА
СРЯДА
13.40 - 14.15 ЧАСА
106
ТАТЯНА ТОДОРОВА
ВТОРНИК
13.40 - 14.20 ЧАСА
204
РУМЕН КОСТОВ
СРЯДА
13.40 - 14.20 ЧАСА
206
ЛЕНА ГАНЕВА
ВТОРНИК
13.40 - 14.20 ЧАСА
208
РАЙКА ПОПОВА
ВТОРНИК
13.40 - 14.20 ЧАСА
201
СВЕТЛАНА МЕЩЕРОВА
ВТОРНИК
13.40 - 14.20 ЧАСА
205
ЛУКРЕЦИЯ ЙОШЕВА
ВТОРНИК
13.40 - 14.20 ЧАСА
205
МИРЕЛА ПЕЦОВА
ПОНЕДЕЛНИК
14.00 - 14.30 ЧАСА
404
НИНА ГЕОРГИЕВА
СРЯДА
13.40 - 14.20 ЧАСА
ИГРОТЕКА
















КОНСУЛТАЦИИ

ПРОГИМНАЗИАЛЕН ЕТАП

ПРЕПОДАВАТЕЛ ДЕН ЧАС КЛАСНА СТАЯ
АНИ КИРОВА
ПОНЕДЕЛНИК
15.15 ЧАСА
302
АНТОНИЯ ДАМЯНОВА
ВТОРНИК
14.30 ЧАСА
КАБИНЕТ ПО АНГЛИЙСКИ ЕЗИК
АЛБЕНА БОРИСОВА
СРЯДА
14.00 ЧАСА
409
АСЕНКА ПАПАЗОВА
ПОНЕДЕЛНИК
15.15 ЧАСА
205
БОРИСЛАВ ЦВЯТКОВСКИ
ПОНЕДЕЛНИК
14.30ЧАСА
208
ВЕЛИНА АТАНАСОВА
СРЯДА
14.30 ЧАСА
301
ВЕСЕЛА ГАЧЕВА
ПОНЕДЕЛНИК
15.15ЧАСА
209
ВЛАДИМИР ПОПОВ
ВТОРНИК
14.30 ЧАСА
104
ГЕОРГИ ГЕРЧЕВ
ВТОРНИК
14.30ЧАСА
КАБИНЕТ ПО МУЗИКА
ДАНИЕЛА КИРИЛОВА
ВТОРНИК
14.30 ЧАСА
406
ДЕСИСЛАВА ВАЧКОВА
ПЕТЪК
14.30ЧАСА
202
ДЕСИСЛАВА ПЕТРОВА
ВТОРНИК
14.30 ЧАСА
ФИЗКУЛТУРЕН САЛОН
ДЕЯН ЙОРДАНОВ
СРЯДА
14.30 ЧАСА
КАБИНЕТ ПО МУЗИКА
ЕЛВИРА ДАМЯНОВА
ВТОРНИК
14.30ЧАСА
405
ИВАНИЧКА НИНОВА
ВТОРНИК
14.30ЧАСА
303
ИВАНКА КИРИЛОВА
СРЯДА
14.30ЧАСА
409
КРАСИМИРА КРУМОВА
ПОНЕДЕЛНИК
14.30 ЧАСА
206
КРЪСТИНКА АЛЕКОВА
ВТОРНИК
14.30 ЧАСА
301
ЛИЛЯНА ЛЮБЕНОВА
СРЯДА
14.30 ЧАСА
209
МАРГАРИТА ФИЛИПОВА
СРЯДА
14.30 ЧАСА
402
МАРИНА КИРОВА
ЧЕТВЪРТЪК
14.30 ЧАСА
205
МАРИЯ ПЕТРОВА
ВТОРНИК
14.30 ЧАСА
308
МАЯ НЕДЕВА
ПОНЕДЕЛНИК
14.30 ЧАСА
208
МИЛЕН ИВАНОВ
СРЯДА
14.30 ЧАСА
ФИЗКУЛТУРЕН САЛОН
МИЛКА ЦВЕТАНОВА
ЧЕТВЪРТЪК
14.30 ЧАСА
204
МИРЕЛА ПЕЦОВА
ПОНЕДЕЛНИК
15.30 ЧАСА
404
НАДЯ ПЕТРОВА
ПОНЕДЕЛНИК
14.30 ЧАСА
401
НАДЯ ТОДОРОВА
ЧЕТВЪРТЪК
14.30 ЧАСА
КАБИНЕТ ПО АНГЛИЙСКИ ЕЗИК
НАТАЛИЯ Г. ДИМИТРОВА
ЧЕТВЪРТЪК
14.30 ЧАСА
403
НАТАЛИЯ ДИМИТРОВА
ВТОРНИК
14.30 ЧАСА
КАБИНЕТ ДТИ
НИКОЛАЙ НИКОЛОВ
ЧЕТВЪРТЪК
15.20 ЧАСА
206
ПЕНКА КОСТЯКОВА
СРЯДА
14.30 ЧАСА
205
ПЛАМЕН ТЕРЗИЕВ
ВТОРНИК
14.30 ЧАСА
103
СЕВДАН ЗЛАТАНОВ
ПОНЕДЕЛНИК
14.30 ЧАСА
ФИЗКУЛТУРЕН САЛОН
ТАНЯ БОЖИНОВА
ПОНЕДЕЛНИК
15.15 ЧАСА
406
ТОДОРКА АЛЕКСАНДРОВА
ЧЕТВЪРТЪК
14.30 ЧАСА
102